IV Łódzkie Warsztaty Niewydolności Serca

Szanowni Państwo,
w imieniu Komitetu Naukowego mam przyjemność zaprosić Panią/Pana na kolejną, czwartą edycję Warsztatów Niewydolności Serca, które odbędą się w dn. 24.02.2018 r. w Hotelu Andel’s.

Podobnie jak poprzednie spotkania konferencja jest dedykowana kardiologom, internistom oraz lekarzom rodzinnym. W programie znajdują się sesje edukacyjne i warsztatowe poświęcone współczesnym osiągnięciom kardiologii klinicznej oraz implikacji wytycznych do codziennej praktyki lekarskiej. Istotne miejsce w programie zajmie populacja najwyższego ryzyka sercowo- naczyniowego, omówienie zagadnień niewydolności serca współistniejącej z innymi jednostkami chorobowymi oraz praktyczna echokardiografia.

Spotkanie odbędzie się pod patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Oddziału Łódzkiego PTK.

Wykłady poprowadzą znamienici wykładowcy, eksperci z dziedziny niewydolności serca z wiodących ośrodków kardiologicznych w Polsce.

Serdecznie zapraszam w dniu 24 lutego 2018 roku na Warsztaty Niewydolności Serca, program Warsztatów przedstawiam poniżej

W imieniu Komitetu Naukowego

Prof. dr hab. med. Małgorzata Lelonek FESC
Zakład Kardiologii Nieinwazyjnej
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Poradnia Kardiologiczna USK im. WAM-CSW